KONST / Litografier / Färglitografier 10201107
nr 1020 1107
Färglitografier
2 st. Stanley King, numrerade och signerade, 30x44
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 februari 2016
kl 19:49:35
22/2 19:22:29